Jak zarobić na pierwszą książkę?

Jak zarobić na pierwszą książkę?

 

Zarejestrowałeś się i nie wiesz, co dalej? W pierwszej kolejności zajrzyj do maila powitalnego, którego otrzymałeś od nas zaraz po rejestracji! Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje. W tym artykule spróbujemy Ci przybliżyć poszczególne punkty krok po kroku.

 

Następnie powiedz nam o tym. Nie wiesz jak? Zobacz ten film: https://www.facebook.com/czytampierwszypl/videos/2313840168731327/ 

 

Dołącz też do naszej grupy na Facebooku (link). I wyślij do mnie maila z informacją, że wpadłeś i zostaniesz na dłużej! Dostaniesz za to 50 ISBN-ów! 

To też bardzo proste!

 

Możesz na różnych grupach na Facebooku zacząć rozmowę o którejś z książek dostępnych na naszym portalu. Listę dostępnych znajdziesz TUTAJ (LINK). Pamiętaj jednak, aby grupa była liczniejsza niż 500 osób! To bardzo ważne, inaczej nie przypiszemy Ci punktów!

 

To super pomysł na rozpoczęcie dyskusji! Za post dostaniesz 10 ISBN-ów i za każdy merytoryczny komentarz do niej 1 ISBN. Zakładając, że tę czynność powtórzysz 5 razy, a każdy post skomentuje Ci 5 osób, to uzyskasz 75 ISBN-ów. Uwaga! Wpisy na grupach muszą być unikalne! Nie możesz użyć opcji kopiuj-wklej! 

Możesz również wpaść na Instagram i skomentować wpisy dotyczące książek dostępnych na portalu. Za każdy merytoryczny komentarz otrzymasz od nas 5 ISBN-ów. Zakładając, że zrobisz to 10 razy, otrzymasz 50 ISBN-ów. 

 

One thought on “Jak zarobić na pierwszą książkę?

  1. Witam ,dołączyłam do grupy i zostaję na dłużej.Nie wiem czy to do pani miałam wysłać email ,jestem nowym czlonkiem grupy i nie zabardzo jeszcze jestem w temacie.pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *