Ruszył program VIP!

Ruszył program VIP!

Recenzencie!

1 lipca uruchomiliśmy rangę VIP, czyli program umożliwiający komercyjną współpracę z serwisem i Wydawnictwami współpracującymi, udział w specjalnych projektach oraz – co najważniejsze – wymianę ISBN-ów na złotówki. Od dzisiaj możecie wymieniać zebrane za recenzje punkty na złotówki, wystarczy dodać do swojego koszyka BON 10 zł lub jego równowartość zgodnie z przelicznikiem. Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych zasad, których musicie przestrzegać.

Co warto wiedzieć:

1. Rangę VIP może uzyskać osoba pełnoletnia lub taka, która ukończyła 16. rok życia i ma zgodę opiekuna prawnego. Ponadto kandydat musi mieć rangę MISTRZA SZTUKI RECENZENCKIEJ.

2. Do rangi VIP administrator przenosi użytkowników spełniających pierwszy warunek raz na kwartał. Przeniesione zostaną wybrane osoby. Administrator decyduje o tym, którzy użytkownicy z rangi Mistrz sztuki recenzenckiej zostaną przeniesieni na podstawie jakości pracy, zaangażowania oraz sumienności recenzenta.

3. Recenzent z rangą VIP może wymienić dowolną liczbę ISBN-ów posiadanych na koncie raz w miesiącu. Przelicznik, jaki oferujemy, to 1 ISBN = 10 gr.

4. ISBN-y można wymienić na złotówki dzięki specjalnemu bonowi dostępnemu na portalu.

O szczegółach przeczytasz w REGULAMINIE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *